KONST / Litografier / Färglitografi 12167001
nr 1216 7001
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 133/260. Motivet: 54x42 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:16:11
600 kr
800 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson